Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center Dubai розташовані на відстані 15 хвилин ходьби від парку атракціонів IMG Worlds Of Adventure і пропонують гостям Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку.

У Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center є повністю обладнана кухня.

Апартаменти можуть похвалитися першокласним розташуванням на відстані 14 км від залізничного вокзалу, метро "Business Bay". Dubailand знаходиться на відстані майже 10 хвилин їзди від апартаментів. Це помешкання також розташоване на відстані 2.8 км від парку атракціонів Global Village.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center Дубай
Voyage Studio In Mag City
Ціна лише для моб. пристроїв

Voyage Studio In Mag City

6.6 км від помешкання
Nomad Haven With Pvt Cinema And C0-Working Space
Ціна лише для моб. пристроїв

Nomad Haven With Pvt Cinema And C0-Working Space

6.7 км від помешкання
Havn - 1 Bedroom Apartment In Dubai Hills Estate
Ціна лише для моб. пристроїв

Havn - 1 Bedroom Apartment In Dubai Hills Estate

6.7 км від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    В номерах

    • Кондиціонер

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензії853435
    Часті питання
    • ❓
      У Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center можна розмістити домашніх тварин?
      У Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      Ця квартира розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал метро "Business Bay" розташований на відстані майже 20 хвилин їзди від цієї квартири.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Well Maintained, 1 Bedroom Apartment, 5 Mins From Midtown Center Дубай

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити